O nas

Witajcie, nazywamy się Adrianna (fotograf) i Adrian (operator nagrań z ziemi i z powietrza oraz montażysta filmów). Oboje pochodzimy z Trójmiasta. Jesteśmy parą w życiu osobistym, jak również zawodowym. Od czterech lat działamy razem jako fotograf i operator, wcześniej przez kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie w pojedynke. Połączyła nas pasja do filmu i fotografii, zamiłowanie do sztuki oraz podobne wizje i pomysły. Oboje jesteśmy artystycznymi duszami, poszukujacymi nowych środków przekazu poprzez filmy i zdjęcia.

 

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta i zlecenia. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie foto i video, tworząc fotorelacje i nagrania wysokiej jakości. Mamy możliwość tworzenia nagrań oraz zdjęć z użyciem drona. 

Obydwoje jesteśmy miłośnikami natury oraz stylu boho - rustykalnego. 

Z tego powodu zaczęliśmy hobbistycznie budować produkty z drewna i wprowadziliśmy do naszej oferty opcje wynajmu dekoracji ślubnych, których twórcami jesteśmy osobiście.

Serdecznie Was zapraszamy do ich wypożyczenia!

Jeśli poszukujecie fotografa i operatora z pomysłem , inicjatywą i wizją, chcecie pamiątkę, która ma być niestandardowa i alternatywna, a przy tym oczekujecie profesjonalizmu i miłej, niekrępującej atmosfery to serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!!

 

Jesteśmy fanami reportażu w stylu boho, rustykalnym oraz slow wedding, ale dla Was wykonamy zlecenia w każdym typie i klimacie. Otwieramy się na różnorodną formę współpracy i nowe wyzwania!

Pracujemy na terenie całej Polski ale dla Was wyruszymy chętnie także za granicę!! Tworzymy sztukę z pasją, kreujemy z miłością, bo wierzymy w LoveForever..... <3 :)

Z przyjemnością informujemy, że nasze zdjęcie zostało wyróżnione przez Bloga Fotograficznego Niezłe Aparaty :) Kliknij w poniższą grafikę, aby otworzyć stronę z rankingiem najlepszych zdjęć miesiąca maja 2020, w którym znajduje się nasze zdjęcie!

niezle1 (1).png