NASZE STUDIO FOTOGRAFICZNE- Wejherowo

Kochani,

z przyjemnością Was informujemy, że od maja 2021 roku otwieramy nasze własne studio fotograficzne w Wejherowie. Raczej nazywamy je pracownią niż studiem, ponieważ jest to miejsce z naturalnym oświetleniem z zewnątrz, które wpada przez okna. Jak wiecie jesteśmy przeciwni typowym zdjęciom studyjnym na plastikowym tle i z błyskami fleszy. W naszej fotografii bazujemy na naturalności, dlatego zależało nam na przestrzeni w której możemy wykorzystać światło zastane a nasze zdjęcia mają mieć bardziej charakter lifestylowy niż typowo studyjny.


Cieszy nas to, że od tej pory będziemy mogli się z Wami spotykać przez cały rok niezależnie od pogody i pory roku. Studio będzie także naszym miejscem spotkań z Wami, podpisywania umów, omawiania szczegółów dotyczących zleceń i prezentacji naszej pracy.


Całość studia utrzymana jest w bardzo charakterystycznych dla nas odcieniach beżu, brązu i naturalnych produktach w stylu boho oraz rustykalnym a także plecionych makramach, poduszkach, łapaczach snów. Meble budowaliśmy sami, dekoracje w dużej mierze pochodzą z natury np suszone trawy, gałęzie itp. Na bieżąco dodajemy do studia nowe dodatki które będą je wzbogacać.


Studio jest naszym wyłącznym i prywatnym miejscem, w związku z czym mamy dużą elastyczność, jeśli chodzi o dobór terminów sesji i dyspozycyjność miejsca.

Mamy nadzieję, że chętnie będziecie korzystać z naszej nowej pracowni, a zdjęcia będą cieszyć Wasze oko!


Poniżej przesyłamy przykładowe kadry z naszych pierwszych sesji w studio, wykonywanych z okazji Dnia Mamy.


Nie pozostało nam nic innego jak Was zaprosić do zapisów!

Pozdrawiamy!

Ada i Adi